To największa wyspa na Morzu Karaibskim, jest rajem „jak wulkan gorącym“, pełnym latynoskich rytmów, cygar, rumu i pięknych kobiet. Kraj kontrastów i kolorów.


Dla kogo?

Dla kochających słońce, biały piasek, salse rum i cygara.

Kiedy?

Od Listopada do kwietnia to najlepszy okres na odwiedzenie Kuby.

Atrakcje?

Havana, pływanie z delfinami, krokodyle, taniec.

Stolica Kuby – Hawana,

to oczywiście obowiązkowy punkt każdej karaibskiej wycieczki. Jest to nie tylko największe miasto i port Karaibów, ale także tętniąca życiem kolebka kubańskiej atmosfery.Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Hawana jest sercem i duszą Kuby. Na trasie zwiedzania nie zabraknie słynnego drinku Ernesta Hemingwaya- daiquiri

Rejs katamaranem w rytmach salsy

przez wody Morza Karaibskiego po to aby popływać z delfinami, rozkoszować się przepysznym karaibskim jedzeniem na rajskiej plaży.

Fantastyczny dzień na farmie krokodyli

wraz z obiadem w typowym kubańskim domu , gdzie na obiad zaserwują nam mięso z krokodyla- palce lizać….

Fabryka cygar i fabryka rumu

obowiązkowy przystanek każdego, kto chce poznać smaki Kuby. Pokażemy Wam jak zwija się cygaro, jakie są podstawowe liście oraz marki cygar. Nie zabraknie także nauki o rumie połączonej oczywiście z degustacją

Jeżeli jesteście miłośnikami tańca

to nie ma nic lepszego niż nauka kubańskiej salsy w prawdziwej i niepowtarzalnej szkole salsy. Warsztaty dla grupy to fantastyczne urozmaicenie programu wyjazdu.

Znawców muzyki kubańskiej

zaprosimy na koncert w kultowym kubańskim klubie Buena Vista Social Club.Proponowane przez nas atrakcje są jedynie namiastką tego, co możemy przygotować dla Twojej grupy.
Zawsze program dopasujemy pod uczestników więc nie wahaj się! Napisz do nas lub zadzwoń a my skroimy wyjazd pod Ciebie i Twoją firmę.

Adventure Team

Trawowa 34B 54-614 Wrocław

+48 605 823 269