Zapraszamy do świata niewyobrażalnego luksusu i raju  kolekcjonerów wrażeń w niebotycznej skali makro.


Dla kogo?

Dla wielbicieli luksusu, nowości, ekstremalnych przeżyć.

Kiedy?

Cały rok jest dobry na odwiedzenie Emiratów, nie zalecamy lipca i sierpnia bo temperatury mogą pokonać nawet wielbicieli upałów 😊

Atrakcje?

Jazda po torze F1, najszybszy roller coaster na Świecie, narty, jeepy, nurkowanie, przeżywanie wszystkiego w wersji naj.

Tutaj wszystko jest naj..

Największe, najlepsze, najwyższe, najbardziej elitarne, najpiękniejsze lub... najchłodniejsze! Program wyjazdu obejmuje między innymi aktywne zwiedzanie Dubaju, szalone zakupy w miejscowych centrach handlowych czy kolację w ekskluzywnej restauracji znajdującej się w siedmiogwiazdkowym (!!!) hotelu.

Kiedy temperatura sięgnie zenitu

przyjdzie czas na założenie ciepłego kombinezonu i skorzystanie z uroków sztucznego, umiejscowionego w samym sercu upalnej pustyni stoku narciarskiego. Największy sztuczny stok narciarski w centrum handlowym !! wyciągi, restauracja , fantastycznie przygotowane trasy… czy ktoś z Was już jeździł na nartach przebywając na środku pustyni?

Pustynne jeep safari

to ekstremalna jazda po pustynnych wydmach, nie raz poczujecie, że za chwile stoczycie się z wydmy. Po emocjonującej jeździe zaprosimy Was na sam środek pustyni aby skosztować loklanych smakołyków, zapalić shishe i oglądnąć pokaz tańców.

A może szybki wypad do Abu Dhabi

gdzie czekają na nas ogromne przeżycia podczas jazdy na torze F1. Możecie auta prowadzić sami albo być pasażerem, gdzie adrenaliny dostarczy profesjonalny kierowca. Wybieramy auto, wkładamy kombinezon i kask i w drogę.

Dla pasjonatów ferrari

mamy do zaproponowania zabawy na największym krytym parku rozrywki Ferrari World, gdzie znajduje się najszybszy roller coaster na Świecie! Kilka godzin wspaniałej rozrywki gwarantowane.

Dla znawców kultury

mamy imponujący Meczet Shejka Zayeda wykonany z białego marmuru z największym na Świecie żyrandolem pokrytym kryształkami Swarowskiego.

Poszukującym doznań

zaproponujemy wjazd windą na 124 pietro w niecałą minute. Oczywiście tylko w Dubaju i tylko w najwyższym budynku Świata- Burj Khalifa. Przepiękny taras widokowy na panoramę Dubaju oraz pokaz tańczących fontann na zakończenie.

Niezapomniane wrażenia z najwyższej półki
luksus, bogactwo, ekskluzywność i turystyczne złoto dostępne na wyciągnięcie ręki to właśnie Emiraty Arabskie.Proponowane przez nas atrakcje są jedynie namiastką tego, co możemy przygotować dla Twojej grupy.
Zawsze program dopasujemy pod uczestników więc nie wahaj się! Napisz do nas lub zadzwoń a my skroimy wyjazd pod Ciebie i Twoją firmę.

Adventure Team

Trawowa 34B 54-614 Wrocław

+48 605 823 269